Hükümet internete indi..

Hükümetimiz işleri büyüttü Ali Sami Yen spor kompleksinin açıldığı gün kendilerini yuhalayanları yakalamak için polis ile başladıkları hummalı arama tarama yakalama fişleme çalışmalardan ilham almış olmalılar ki, kendilerini stad kameralarını incelemekle sınırlamamışlar, tüm interneti sayfa sayfa gezmeye başlamışlar. Her bir polis memuru günlük olarak 100 internet sayfası, blog vb. gezmek ile yükümlü imiş. Hükümet ve hükümet yanlılarını eleştiren herkesi savcılığa havale ediyorlarmış.

Ben de hükümete destek vermeye karar verdim dolayısıyla günde 100 sayfa gezip; yönetimi beğenmeyen, işsizliğe çare bulamayan, ihracaata köstek, ithalata destek olan, durmadan içe dışa borçlanan, ekonomi büyüdü büyüdü diye bizi kandırıyorlar diyerek hükümete karşı gelenleri tespit edip, en yakındaki polis merkezine email atacağım ya da tweetlicem.

Teknolojinin her nimetinden faydalanabilen bu üstün hükümete destek herkesin boynunun borcudur. Kimse evinde yan gelip yatmasın vakit aykırı sesleri bulup savcılığa sevk etme devridir.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.