Incipio Feather Case for iPhone 4

Aslında bu resimleri koymamın nedeni ürünün kalitesiz oluşu değil. Ne de olsa iPhone 4 çıktıktan hemen sonra çıkan ilk kılıflardan biriydi. Olay benim bu Incipio firmasına duyduğum güven ile alakalı, gerçekten de gördüğüm en kral müşteri hizmetlerine sahipler.
Olay şu şekilde gelişir, telefon alındıktan sonra orası burası çizilmesin pimpiriği sonucu bu kılıfı sipariş ettim Amazon’dan geldi. Hemen uyguladım gayet şık ve başarılı şekilde oturdu. Bir süre kullandım memnuniyetle..

Bir gün baktım ki, ufak tefek soyulmalar başlamış aslında iade edebilirdim ama umursamadım, zamanla büyüdü resimdeki gibi oldular. Bunun üzerine dedim ki ‘bir şansımı deneyeyim’ ve denedimde. Incipio’ya, firma ABD’de ikamet ediyor, bir eposta gönderdim. Burda geceydi haliyle orada gündüz, hemen cevap geldi.
Resim ve benim satın alma kodumu istediler. Resimleri çektim, koduda üzerine yapıştırıp gönderdim. 5 dk sonra cevap geldi, özür dileyip yerine yeni bir kılıf gönderdiklerini söylemişler. ABD’den Almanya’ya 🙂 3 hafta sonra geldi. Hale kabında duruyor.

Bu kılıfıda çıkardım çünkü iPhone 4’ün şık metal çerçevesi spekülasyonlara neden olunca Steve amca bana başka bir kılıf daha göndermişti. Herneyse şimdi GG’de satıyorum. Alacak arkadaşımız güle güle kullansın.

Join the Conversation

2 Comments

  1. Aslında herşey normaldi ama 1 ay bir sürede bu hale geldi, biraz dandikmiş, üzerindeki kaplama ama aslında belli dahi olmuyor. Fotoğrafları çok abartılı çekmişim. 🙂

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.