Forlan Galatasaray’da

mı acaba? yoksa Galatasaray’ın önerdiği ücreti düşük mü buluyor? Bunu henüz kimse bilmiyor çünkü Forlan şu an hazırlık maçlarıyla meşgul, Temmuz boyunca da Copa Amerika’da milli takımı Uruguay için ter dökecek..

Yakın arkadaşlarından öğrenildiği kadarıyla futbolcunun Galatasaray’a ve İstanbul’a yakın olduğu biliniyor.

Uruguay’ın önemli gazetelerinden Sporuru’ya verdiği demeçte “İstanbul’u ne zamandır görmek istiyorum, Allah kısmet ederse görmekten ziyade direkman yaşamaya gideceğim. Galatasaray büyük bir kulüp, İspanya olsun Uruguay olsun heryerde şanı yürüyor. Nitekim ben alacağım paraya bakarım, başkan gelipte ederimden az para teklif ederse hiç kusura bakmasınlar, biz de burada top koşturuyoruz, nihayetinde zor meslek. Neyse neyse Copa Amerika bi hayırlısıyla bitsin sonra düşenecem.” dediği kaydedildi.

Forlan Galatasaray’da diye çılgına dönen taraftarın ise daha fazla beklemeye sabrı kalmadığı biliniyor. Belki gelir diye Atatürk Havalimanına giden bir grup taraftarında “For Lan kendini şaşırma, sabrımızı taşırma” şeklinde tezahürat ettiği, limandaki esnaf ve güvenliklerle tartıştığı gelen haberler arasında. 😀

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.